O autorze
Ukończyłem dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Przez wiele lat pracowałem jako dziennikarz piszący w prasie, pracowałem w telewizji, prowadziłem Festiwal Muzyki Polskiej w Opolu, wiele programów – od kulturalnych przez sportowe po rozrywkowe. Współtworzyłem wydawnictwo Świat Książki, zarządzałem pierwszym polskim kanałem telewizji płatnej Canal + Polska , otworzyłem największe polskie kino wielosalowe - Kinepolis. Mam 2 świetne córki i hałaśliwego psa który wygrywa ze mną w biegach krótko i długodystansowych.

Robert Lewandowski - ZDRAJCĄ jest i basta !

"Polacy przepraszają braci z grupy wyszehradzkiej za zdradę Polaka Roberta Lewandowskiego " !!

Tak. Nie ulega wątpliwości. Robert Lewandowski pogrążył Nas, Polaków w smutku i wstydzie. Zdradził naszych braci z grupy wyszehradzkiej! Żaden Słowak, Czech a już tym bardziej Węgier nie strzelił nigdy 5 bramek w 9 minut. Żaden!

A Lewandowski ? Zachował się jak typowy polski lizus. Nie bacząc na braci sąsiadów, na honor i podstawowe wartości Polaka znów chce przypodobać się światu zachodniemu i zostawia w tyle najbliższych! Nic sobie nie robiąc z uczuć przyjaciół wykonuje dobrą robotę i strzela te cholerne 5 bramek.

Zdrajca i Lizus!

Ale to nie wszystko! Jest jeszcze gorzej! Nas Polaków, chrześcijan musi oburzać jak nisko moralnie i obyczajowo upadł ten ulubieniec zachodnich mediów - ten zdrajca Lewandowski!

Otóż Lewandowski nie tylko popisuje się na zachodnich salonach jaki to on jest zawodowy i jakie to on podejmuje skuteczne decyzje. O nie. Jego postawa sięga głębokiego dna moralnego!

Proszę sobie wyobrazić, że Lewandowski w jednej drużynie gra z jakimiś Arabami i Murzynami z czarnej Afryki! Mało tego, że gra, ociera się o nich, dotyka ich i przepycha się z nimi to jeszcze podaje im piłki pomagając im strzelać bramki! Nie dokonuje honorowego wyboru. O nie.

Zamiast podać - skoro nie ma w drużynie naszych braci - nawet białemu Niemcowi Mullerowi to Lewandowski pozwala sobie marnować piłki i podaje Arabom i czarnym Murzynom.
Na domiar złego po strzelonej bramce pada w tych Arabów i Murzynów objęcia, poklepuje ich i całuje w policzki!


Ileż to razy ten moralny karzeł- Lewandowski obściskiwał się z Riberym, Benatią, Alabą czy okropnym Boatengiem! Wszyscy to widzieliśmy wielokrotnie!

A po meczu? Czy przed? Ten sam Lewandowski, dzieli z tym samymi Arabami i Murzynami Bóg jeden wie jakiego wyznania szatnie! Łazienkę! Przechadza się obok roznegliżowanych Arabów, Murzynów, Afrykańczyków i czyniąc to wbija ostry nóż w dobre imię Polaka i Polski.

Taka postawa nie przystoi prawdziwemu Polakowi. Godzi w nasz Honor i podstawowe Wartości. Trzeba bronić Polski przed takimi zachowaniami.
Trwa ładowanie komentarzy...